Janod Puzzle w walizce Letni festiwal 36 elementów
Wystaw opinię o produkcie
Janod Puzzle Letni Festiwal – 36-elementowa układanka z motywem zwierzęcej orkiestry. Wykonane z kartonu FSC, w walizce z rączką. Idealne dla dzieci 4+.
Kod produktu: 5DA3-82316
Opis
Puzzle Letni Festiwal francuskiej marki Janod to wyjątkowy zestaw 36-elementowej układanki, która przenosi dzieci w świat muzyki i wyobraźni. Ułożony obrazek o wymiarach 50 x 40 cm przedstawia uroczy koncert zwierzęcej orkiestry, odbywający się w ozdobionym leśnym zagajniku nad rzeką. Na ilustracji zobaczymy m.in. słonia grającego na tubie, tygrysa ze skrzypcami, hipopotama z trąbką, małpkę na bębenku, goryla z harmonią czy żabkę w roli dyrygenta.
Całość została wykonana z wysokiej jakości kartonu z certyfikatem FSC, co oznacza, że materiał pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Puzzle zaprojektowano i wyprodukowano we Francji, a estetyczna walizeczka z rączką sprawia, że zestaw doskonale nadaje się na prezent.
Dlaczego warto wybrać puzzle Letni Festiwal Janod?
- 36 trwałych elementów – idealne dla dzieci od 4. roku życia
- Piękna, szczegółowa ilustracja z muzycznym motywem
- Karton FSC – ekologiczny wybór
- Poręczna i stylowa walizka z rączką
- Francuski design i jakość
Korzyści edukacyjne:
- rozwój małej motoryki i koordynacji wzrokowo-ruchowej
- ćwiczenie pamięci i koncentracji
- kształtowanie logicznego myślenia i cierpliwości
Dane techniczne:
- Kategoria: puzzle
- Indeks: J02600
- Producent: Janod
- Wiek: 4 lata +
- Liczba elementów: 36
- Materiał: karton FSC
- Design i produkcja: Francja
- Wymiary produktu: 50 x 40 cm
- Waga produktu: 0,34 kg
- Wymiary opakowania: 27 x 5,5 x 21,5 cm
- Bezpieczeństwo: EN71-1, EN71-2, EN71-3; REACH
Janod – JUST PLAY
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.