Moulin Roty Silikonowa mata do kolorowania LES TOUPITIS
Wystaw opinię o produkcie
Silikonowa mata do kolorowania Les Toupitis z 5 zmazywalnymi mazakami. Wielorazowa podkładka do malowania, łatwa do czyszczenia, idealna dla dzieci 3-6 lat. Wymiary: 30 x 40 cm.
Kod produktu: 7757-3787E
Opis
Silikonowa podkładka do kolorowania z kolekcji Les Toupitis to innowacyjna zabawka dla dzieci w wieku 3-6 lat, która łączy kreatywną zabawę z troską o środowisko. W zestawie znajduje się 1 mata wykonana w 100% z silikonu oraz 5 zmazywalnych mazaków w pięknych, żywych kolorach: zielonym, żółtym, pomarańczowym, różowym i niebieskim.
Podkładka pozwala na wielokrotne malowanie — po zakończeniu rysunku wystarczy przetrzeć matę wilgotną ściereczką, aby rozpocząć zabawę od nowa. Malowanie na silikonowej powierzchni, zamiast na papierze, stymuluje rozwój poznawczy dziecka oraz rozwija kreatywność i zdolności manualne.
Produkt powstał we współpracy z marką Super Petit, znaną z innowacyjnych, wielorazowych mat do kolorowania, które zdobyły uznanie dzieci i rodziców na całym świecie. Mata jest zapakowana w estetyczne pudełko z okienkiem, co czyni zestaw idealnym pomysłem na prezent.
Wymiary podkładki to 30 x 40 cm, co daje dziecku wygodną powierzchnię do zabawy i nauki kolorowania.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.