Janod Wielofunkcyjny stolik edukacyjny drewniany z regulacją wysokości Ogród Sweet Cocoon 12m+
Wystaw opinię o produkcie
Drewniany stolik edukacyjny „Ogród” z serii Sweet Cocoon marki JANOD to wielofunkcyjna zabawka dla dzieci od 12 miesięcy. Stabilny, z regulowaną wysokością blatu, pełen ciekawych elementów rozwija małą motorykę, koordynację i logiczne myślenie.
Kod produktu: J04045
Opis
Drewniany stolik edukacyjny „Ogród” JANOD J04045
Drewniany wielofunkcyjny stolik edukacyjny Ogród z serii Sweet Cocoon francuskiej marki JANOD to idealna zabawka dla dzieci od 1. roku życia. Posiada bezpieczny, okrągły kształt oraz cztery szeroko rozstawione, stabilne nóżki, które można zamocować na dwa sposoby – niżej (blat na wysokości 14 cm) lub wyżej (blat na wysokości 22,5 cm) – dopasowując go do wzrostu maluszka.
Zachwyca estetyką wykonania i pięknymi, pastelowymi kolorami w jasnych odcieniach drewna, szarości, bieli, zieleni, niebieskiego, żółtego, pomarańczowego oraz zgaszonego różu.
Na blacie znajduje się urokliwy mikroświat z wieloma elementami do zabawy:
- tor dla 2 dołączonych pojazdów-kaczek,
- pętla z 6 kulkami do przesuwania,
- drewniany wiatrak na metalowym drążku,
- 3 kółka zębate w kształcie stokrotek,
- dwa grzybki – jeden dźwiękowy, drugi tworzący 3-częściową piramidę,
- 5 klocków w różnych kształtach do sortera,
- 6 drzewek z filcowymi koronami do zdejmowania i zakładania, z których jedno ma lusterko w kształcie kwiatka.
Ta zabawka rozwija koordynację ruchową i małą motorykę, trenuje pamięć i logiczne myślenie, uczy rozróżniania kolorów i kształtów oraz zauważania zależności przyczynowo-skutkowych. Dzięki różnorodnym funkcjom zabawa nigdy się nie nudzi.
Produkt zaprojektowano we Francji. Zapakowany jest w eleganckie, kartonowe pudełko w ciemnych kolorach charakterystycznych dla kolekcji Sweet Cocoon, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent.
Zabawka rozwija:
- chęć odkrywania i eksperymentowania,
- umiejętność budowania i projektowania,
- małą motorykę.
Dane techniczne:
- Wiek: 12 miesięcy +
- Liczba elementów: 1 stolik z wieloma zabawkami
- Materiał: drewno FSC, metal
- Wymiary produktu: 54,5 x 54,5 x 47 cm
- Producent: Janod (Francja)
- Indeks: J04045
Bezpieczeństwo i jakość:
Zabawka spełnia normy EN71-1, EN71-2, EN71-3 oraz REACH, gwarantując bezpieczeństwo i najwyższą jakość.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.